Hakkımızda

Üniversite Merkezi, üniversite sınavına hazırlanan ya da üniversitede eğitimini sürdüren tüm öğrencilere rehber olmayı amaçlamaktadır.

Üniversite Merkezi'nde Türkiye'de bulunan tüm üniversite ve şehirlere ait genel bilgiler bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri, vakıf üniversiteleri ve vakıf meslek yüksekokullarına ait bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde, üniversitelerde eğitimi verilen tüm lisans ve önlisans bölümlerini inceleyebilir, hangi üniversitede hangi bölümler var gibi sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Eğitimini almak istediğiniz bölümün, hangi üniversitede, hangi şehirde yer aldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda öğrencilere faydalı olabilecek çeşitli yeni hizmetler verilmeye devam edecektir. Yeniliklerden haberdar olabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Merkezi sitesinin hiç bir üniversite ile bağlantısı bulunmamakla birlikte, tamamen öğrencilere rehber olma amacıyla kurulmuştur.